Будівництво будинків та споруд

+38 (03322) 29-32-29

info@alfa-bud.com.ua

Волинська обл., м.Луцьк вул. І.Франка 44

Види фундаментів

Піщані. Їх влаштовують у вигляді заглиблених у ґрунт стрічок з гравелисті або крупного піску з верхнім шаром з цегельного бою, гравію або щебеню.

Такий фундамент використовується для маленьких одноповерхових будинків, на несипкий грунті який має низький рівень грунтових вод і хороший поверхневий водовідвід. Даний фундамент є найбільш дешевим.

Цегляний. При дрібному закладення і сухому грунті можна використовувати цегельний фундамент, а при вологому грунті тільки обпалений глиняний. Такий фундамент потребує захисту від агресивних вод. За своєю довговічності він поступається Бутобетонная і Бутові фундаменти. При великій глибині закладення і високому стоянні грунтових вод використовувати цегляний фундамент не рекомендується.

Бутові. Такі фундаменти виготовляються з великих каменів, плитнякового або рваного каменю на розчині з цементу. Вони дуже материалоемки, і часто використовуються для будівель з важкими обгородженими конструкціями.

Бутобетоні. Головним їх відмінністю від бутових фундаментів є те, що їх споруджують в траншеї або опалубці має вертикальні стінки шляхом утапліваеія в розчині великого гравію, щебеню або малого каменю. Такий фундамент підходить для будь-яких сільських будинків мають практично будь-яку підставу. Бетонні. Їх виготовляють з бетонних блоків або готової бетонної суміші. Дані фундаменти більш економічні по витраті цементу в порівнянні з бутобетону фундаментами. У разі монолітного рішення, фундаменти виготовляються в опалубці, це дозволяє надати їм будь-яку бажану форму, навіть зробити похилі стіни, необхідні в разі зведення будівлі на пучинистих грунті.

Залізобетонні. Даний фундамент є самим довговічним і надійним. Його можна використовувати на абсолютно будь-якому грунті, проте особливо ефективний він на пучинистих грунтах.Такой вид фундаменту вважається найбільш економічним.

Глибина закладення. На напівскельних і скельних породах грунту вона відраховується від рівня підземних вод. У разі якщо ваш майбутній будинок буде зводитися на великоуламкових грунтах, середніх, великих і гравелістих пісках, тоді підошва фундаменту повинна знаходитися на глибині приблизно в півметра. Такий же глибини слід дотримуватися і в разі якщо підземні води знаходяться глибоко, і взимку перебувають не ближче двох метрів від глибини замерзлої грунту.