Альфа-Буд Україна

+38 (03322) 29-32-29

info@alfa-bud.com.ua

Волинська обл., м.Луцьк вул. І.Франка 44

Про компанію

ТзОВ «Альфа-Буд Україна» спеціалізується в області капітального будівництва, реконструкції об'єктів цивільного та промислового призначення, наданню вузькоспеціалізованих будівельних послуг, а також індивідуальному будівництві.

Основні види діяльності ТзОВ «Альфа-Буд Україна»:

Протягом 6 років роботи на будівельному ринку Луцька та Волинської області, фахівцями фірми накопичено величезний досвід в будівництві виробничих, громадських, адміністративних і житлових будівель. За цей час компанія зарекомендувала себе як надійний і добросовісний партнер.

Творчий підхід до справи, високий рівень організації робіт, колектив висококваліфікованих фахівців дозволяють ТзОВ «Альфа Буд Україна» зводити об'єкти в найкоротші терміни та по доступним цінам.

Поєднання величезного досвіду злагодженого колективу та гарне технічне оснащення дозволяють ТзОВ «Альфа Буд Україна» успішно вирішувати завдання будь-якого рівня складності, зводити абсолютно різні за функціональним призначенням і технічним рівнем складності об'єкти.

Чому обирають нас?

Компанії ТзОВ «Альфа-Буд Україна» притаманні гнучкість і динамізм, що дозволяють швидко реагувати на зростаючі вимоги до якості і технічної оснащеності об'єктів, а також до темпів будівництва, що є важливою перевагою на будівельному ринку.

Для зручності Замовника наша компанія бере на себе вирішення всіх питань, пов'язаних з отриманням дозволів, а також готує необхідну документацію, займається узгодженням з контролюючими службами і веде авторський нагляд за виконанням робіт.

Компанія «Альфа-Буд Україна» орієнтована на високі результати, враховує як поточні, так і перспективні потреби замовника і пропонує максимально ефективні рішення і прийнятну вартість. Компанія завжди відкрита для діалогу і готова розглянути можливість участі в самих різних економічно вигідних інвестиційних проектах.

Вибираючи Нас, Ви отримуєте надійного і вигідного партнера для успішного і тривалої співпраці!

Заводи, бізнес-центри, гіпермаркети, виробничі бази, житлові комплекси, торгові центри - будуємо Ваші мрії.